Ochranné folie PPF

Nezávazná kalkulace

Proin in tellus sit amet nibh dignissim sagittis. Phasellus enim erat, vestibulum vealiquam
posuere. Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit
laboriosam, nisi utaliquid


Ochranné polepy interiérů vozů

Díky PPF polepu bude interiér vozu dlouho jako nový

Polepy vozů, především pak ochranné polepy, se stávají stále využívanější a mnoho majitelů vozů zamíří s novým vozem rovnou do firmy kde mu karoserii vozu opatří ochranným celopolepem PPF fólií. Pro ty, kteří to s ohranou svého vozu myslí opravdu vážně, se nabízí nejen možnost polepu karoserie a všech exteriérových částí auta, ale je možné velmi účelně a efektivně ochránit i jeho interiér. Obrazovky, ozdobné lišty, karbonové doplňky nebo dřevěné doplňky interiérů jsou velmi často namáhané běžným používáním a byla by veliká škoda, především pak u dražších vozů, aby došlo k jejich poškození. Řešení je přitom poměrně snadné a finančně poměrně příznivé. Ochranné polepy interiérů polyuretanovou folií dokážou interiér vozu bezpečně ochránit. Polepy interiéru vozu se realizují dle šablon pro konkrétní vůz, takže perfektně sedí a v lesklém provedení jsou ve voze prakticky neviditelné. Pokud se ochranný polep interiéru auta nechá instalovat hned po jeho pořízení, bude i po několikaletém používání vozu vypadat stále jako nový. Jak je tomu i u exteriérových ochranných polepů, je možné polep zcela bez poškození ošetřených ploch možné odstranit a chráněné plochy budou i po letech jako nové.

Ochranný polep čelního skla

Windshield – nejvyšší možná ochrana čelního skla

Poměrně nedávno byly na trh s ochrannými fóliemi uvedeny speciální fólie určené k ochrannému polepu čelního skla.  Polep čelního skla dokáže významným způsobem ochránit sklo před prasklinami a rozbitím. Ochranný polep čelního skla je zcela průhledný a nijak řidiče neomezuje ve výhledu z vozu. Mimo ochrany skla před mechanickým poškozením, zadržuje polep i 99 % škodlivého UV záření, čímž chrání nejen posádku vozu, ale tako poskytuje ochranu materiálů v interiéru před vyblednutím. Cena polepu skla čelního okna automobilu se pohybuje lehce nad hranicí deseti tisíc korun, což ve srovnání s ceny skel u sportovních nebo luxusních vozů představuje často zlomek pořizovací ceny nového skla. Dodavatelem folií pro polepy čelního skla je jeho výrobce americká společnost STEK která jej na trh dodává pod označením DYNOflex. Aplikace ochranné folie čelního skla se prování na venkovní stranu čelního okna.

Reklamní polepy vozů

Polep firemního vozu je vaší vizitkou a reklamou která pro vás pracuje 24 hodin denně. Polepit lze jak osobní vůz, tak i užitkové vozy jako jsou dodávky pro rozvoz zboží nebo vícemístné dodávky. Vozy lze opatřit celopolepem, nebo je možné aplikovat na váš vůz polepem jen logo či jiný designový prvek. Řezané fólie umožní polepit jednotlivé části vozu, třeba zrovna tam, kde bude reklamní polep nejvíce viditelný. Reklamní polepy mají obecně velmi dlouhou životnost a pokud se rozhodnete pro změnu designu, nebo budete vozový park obměňovat a vozy prodávat, dají se reklamní polepy opět bezpečně odstranit. Ideální variantou odstranění polepu vozu je obrátit se opět na studio nebo realizační firmu která polep na vůz instalovala.

Nezávazná kalkulace

Proin in tellus sit amet nibh dignissim sagittis. Phasellus enim erat, vestibulum vealiquam posuere. Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi utaliquid