Barevné Wrap polepy

Nezávazná kalkulace

Proin in tellus sit amet nibh dignissim sagittis. Phasellus enim erat, vestibulum vealiquam
posuere. Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit
laboriosam, nisi utaliquid


Barevné polepy aut

Změna barvy automobilu barevným polepem

Pokud zatoužíte po změně barvy vašeho vozu, není snadnější cesta než aplikace barevného polepu. Polepem vozu barevnou fólií můžeme změnit kompletně barvu svého celého vozu, nebo oživit vzhled auta polepem pouze některých částí, například opatřit barevným polepem střech, případně kapotu vozu. Polepy z barevných fólií, nebo také barevné wrapy mohou i z nevýrazného vozu udělat opravdový skvost a je jedno v jaké cenové kategorii vůz je.  I když nejsou barevné fólie určené pro polepy vozů primárně určené k ochraně karoserie, tak jako třeba PPF fólie, i tak poskytují laku vozu ochranu před drobným mechanickým poškozením například od kamínků, štěrku a taky před drobnými oděrkami na například na parkovištích. Oblast polepů aut skýtá mnoho možností i pro firemní vozy, jejichž barevnost lze polepy sloučit a opatřit i reklamním potiskem, nebo vytvořit zcela unikátní design polepu kdy vaše vozy budou zároveň sloužit jako skvělá reklama.

Designové polepy a wrapy

Udělejte z vašeho auta jedinečný unikát

Toužíte svůj vůz zcela odlišit od ostatních? Designové wrapy a polepy vám to umožní, a to bez ohledu na to, jaký vůz vlastníte. Designové wrapy na auto umožní vytvořit vůz zcela podle vašich představ. Ať jste vlastníky zánovního sportovního vozu, nebo třeba letitého Volkswagenu Golf můžete popustit uzdu vaší kreativitě a nechat si polepit svůj vůz dle vlastní fantazie, pomocí grafiků nebo se třeba inspirovat oblíbeným vozem z filmu nebo napodobit vzhled závodního vozu. Fantazii se meze nekladou a designové wrapy z kvalitních fólií na autě vydrží mnoho let. Samozřejmě pokud jsou profesionálně nalepené. A až váš nový vzhled vašeho vozu omrzí, nebo dostanete chuť na změnu, nebude nic lehčího než vůz přivézt zpět do wrapperské dílny a nechat okoukaný polep odstranit. Bonusem bude to, že lak vozu po odstranění bude vypadat stejně, jako když jste si vůz před lety nechali polepit, zkrátka nezestárne.

Reklamní polepy vozů

Polep firemního vozu je vaší vizitkou a reklamou která pro vás pracuje 24 hodin denně. Polepit lze jak osobní vůz, tak i užitkové vozy jako jsou dodávky pro rozvoz zboží nebo vícemístné dodávky. Vozy lze opatřit celopolepem, nebo je možné aplikovat na váš vůz polepem jen logo či jiný designový prvek. Řezané fólie umožní polepit jednotlivé části vozu, třeba zrovna tam, kde bude reklamní polep nejvíce viditelný. Reklamní polepy mají obecně velmi dlouhou životnost a pokud se rozhodnete pro změnu designu, nebo budete vozový park obměňovat a vozy prodávat, dají se reklamní polepy opět bezpečně odstranit. Ideální variantou odstranění polepu vozu je obrátit se opět na studio nebo realizační firmu která polep na vůz instalovala.

Nezávazná kalkulace

Proin in tellus sit amet nibh dignissim sagittis. Phasellus enim erat, vestibulum vealiquam posuere. Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi utaliquid